KRAJALNICA ELEKTRYCZNA – 62 000 PKT


Krajalnica elektryczna

Krajalnice świetnie sprawdzą się w kuchniach u osób, które cenią sobie jakość, świeżość i estetykę przygotowywanych posiłków. Za pomocą krajalnicy MKR-05 o mocy 150 W perfekcyjnie i błyskawicznie pokroisz pieczywo, cienkie plasterki wędlin, sera czy owoców.
Błyskawicznie pokroi produkty spożywcze takie jak wędliny, sery, warzywa czy surowe mięso. Zdejmowany nóż o średnicy 170 mm wykonany ze stali nierdzewnej sprosta nawet chrupiącej skórce od chleba, twardym serom czy dużym owocom. Płynna regulacji grubości krojenia od 0 do 15 mm pozwala na idealne dopasowanie grubości porcji do swoich upodobań.
W trosce o bezpieczeństwo użytkownika jest wyposażona w podajnik dociskowy z zaczepami zapobiegającymi przypadkowemu przesunięciu żywności podczas krojenia produktów oraz zabezpieczenie chroniące przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia. Dla zwiększenia stabilności produkt ma także antypoślizgowe nóżki.
Jest łatwa w utrzymaniu czystości. Prosty demontaż poszczególnych elementów urządzenia tj. tarczy tnącej, podajnika dociskowego i prowadnicy sprawia, że można je szybko i dokładnie umyć. Krajalnica pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i energii, którą można spożytkować na spędzaniu czasu z najbliższymi!

PARAMETRY

  • Zasilanie: 220-240 V 50/60 Hz
  • Moc: 150 W