O programie

Programem objęte są zakupy dokonywane przez Klientów w sklepach, które przystąpiły do programu Super Profit i są oznakowane plakatami informującymi o przeprowadzaniu programu. Każdy Klient, który dokonał zakupu na kwotę, którą ustala jednolicie dla wszystkich swoich Klientów właściciel sklepu, otrzymuje 100 punktów w postaci naklejki lub w postaci punktów elektronicznych naliczonych na kartę.

W przypadku zakupów za wielokrotność kwoty ustalonej przez właściciela sklepu, Klient otrzyma proporcjonalnie większą liczbę punktów. Istnieje możliwość otrzymania dodatkowych punktów za zakupy wybranych produktów, odpowiednio oznaczonych w sklepach. Programem nie są objęte zakupy wyrobów wskazanych w regulaminie programu Super Profit.

Zgromadzone odpowiedniej ilości punktów upoważnia Klienta do odebrania nagrody z aktualnie obowiązującego katalogu. Warunkiem otrzymania nagrody jest rejestracja w programie.

Z uwagi na zmieniającą się dynamicznie sytuację polityczną i gospodarczą na świecie, która wpływa bezpośrednio na funkcjonowanie łańcucha dostaw, zastrzegamy, że dostarczenie nagród może ulec opóźnieniu, a w niektórych przypadkach z przyczyn od nas niezależnych mogą różnic się wizualnie od przedstawionych w katalogu z powodu konieczności zastosowania zamienników.

Ostateczny termin zamawiania nagród z bieżącego katalogu upływa 30.04.2025 r.