SZCZOTECZKA DLA DZIECI – 20500 PKT


Szczoteczka soniczna dla dzieci i niemowląt od 0-3 lat ORO-Kids

Została zaprojektowana z myślą o najmłodszych dzieciach, które dopiero zaczynają swoja przygodę ze szczotkowaniem pierwszych zębów. Szczoteczka OROMED pomoże zadbać o higienę malucha już od pojawienia się pierwszego ząbka, a także pozwoli na wyrobienie prawidłowych nawyków szczotkowania, by dziecko miało zdrowe zęby przez całe życie.

Szczoteczka ORO-KIDS przeznaczona jest dla dzieci w przedziale wiekowym 0-3 lat. Kształtem przypomina lisa co w połączeniu z podświetlaną końcówką oraz przyjazną kolorystyką zachęca najmłodszych użytkowników do szczotkowania. Rączka szczoteczki pokryta jest przyjemnym w dotyku, antypoślizgowym materiałem. Przyjazny kształt, podświetlenie końcówki oraz kolorystyka zostały dobrane w taki sposób, żeby mycie zębów było dla dziecka zabawą.

Szczoteczka generuje do 16 tysięcy ruchów szczotkujących na minutę dzięki czemu jest bezpieczna dla najmłodszych użytkowników. Zastosowana częstotliwość drgań sprawia, że szczoteczka jest przyjazna dla delikatnych dziąseł Twojego dzieci. Szczoteczka soniczna zwiększa zakres ruchów wymiatających, dzięki czemu szczoteczka skutecznie czyści zęby. Wyposażona w timer – co 30 sekund przypominała o zmianie strony szczotkowania, a po upływie dwóch minut automatycznie się wyłącza. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom dzieci od najmłodszych lat uczą się poprawnego mycia zębów.

Końcówki do szczoteczek posiadają super miękkie włosie, dzięki czemu podczas szczotkowania nie dojdzie do podrażnień dziąseł nawet podczas zbyt dużego nacisku szczoteczki na zęby. Miękkość włosia pozwalają na delikatne masowanie dziąseł podczas szczotkowania. Włókna zostały osadzone w taki sposób aby zapewnić maksymalną higienę jamy ustnej.

SPECYFIKACJA

  • wykonuje 16 000 ruchów na minutę jest optymalna prędkość dostosowana do wieku i delikatnych ząbków mlecznych dziecka
  • 2-minutowy timer wbudowany w szczoteczkę, pomaga przestrzegać zalecanego czasu szczotkowania zębów, a 30- sekundowy timer informuje o konieczności przejścia do następnego fragmentu łuku zębowego
  • mała zaokrąglona główka dopasowana do wieku 0-3
  • miękkie i delikatne włókna końcówki idealne do wrażliwych dziąseł ząbków dziecka
  • podświetlana końcówka w szczoteczce oraz rękojeść w kształcie pingwinka
  • antypoślizgowa powłoka rękojeści ułatwia dziecku szczotkowanie zębów
  • szczoteczka jest cicha i wyjątkowo lekka

W ZESTAWIE

  • 1 szczoteczkę
  • 2 wymienne końcówki 0-3 lat