Super Profit

Zbieraj punkty – odbieraj nagrody

TERMOROBOT MPM

iCoook to nowoczesny i multifunkcyjny robot kuchenny. Zastąpi Cię w wielu codziennych czynnościach. Ugotuje, usmaży, posieka, pokroi, wymiesza, zmiksuje. Pomoże przygotować potrawy małe i duże. Kiedy iCoook pracuje, Ty masz czas dla siebie.

Aktualizacja WiFi
iCoook jest zawsze na czasie! Dzięki łączności wi-fi zyskasz dostęp do nowych przepisów kulinarnych. Komunikat na wyświetlaczu z łatwością przeprowadzi Cię przez ten proces.

Kompaktowy rozmiar
iCoook zmieści się w każdej kuchni! Może na stałe zagościć na kuchennym blacie, a akcesoria bez problemu pomieścisz w szufladzie. Pojemność misy (2,3l) pozwoli na przygotowanie posiłku dla kilku osób.

Intuicyjny
Sterowanie robotem kuchennym iCoook jest bardzo proste! Dotykowy wyświetlacz i czytelne menu sprawią, że szybko poznasz najważniejsze funkcje urządzenia.

PROSTY W OBSŁUDZE
Możesz samodzielnie ustawić temperaturę, czas pracy i wysokość obrotów.

ZROBI ZA CIEBIE TAK WIELE
Wybierz jeden z gotowych automatycznych programów: gotowanie, gotowanie na parze, zagniatanie, sous vide, rozdrabnianie, siekanie, funkcja Turbo, ważenie.

ZAPROPONUJE CIEKAWE PRZEPISY
iCoook wie co dobre. Skorzystaj z ponad ponad 230 wyjątkowych przepisów, które znajdują się w naszej e-książce kucharskiej.

ZAPAMIĘTA CO LUBISZ
Nie musisz szukać najczęściej wybieranych przepisów. Wystarczy, że dodasz je do listy ulubionych.

ZNA TRZY JĘZYKI
Skomunikuje się z każdym, kto posługuje się językiem polskim, angielskim lub ukraińskim.

CZAS NA AKTUALIZACJĘ
iCoook poinformuje Cię, że wgraliśmy nowe przepisy. Jednym kliknięciem zaktualizujesz e-książkę kucharską i oprogramowanie.